January 2015

Nabídky a zase jen nabídky

8. january 2015 at 20:16 | Dolores |  Z deníku
Zdravím,
velice chci poděkovat za hezké komentáře :) a hlavně,že mě neodsuzujete!To je pro mě strašně moc.Protože přiznejme si,né moc lidí to akceptuje....
Taky se chci omluvit za mojí neaktivitu, jak jsem již psala, jsem zaněprázdněná studentka a navic zkouškové období, teď je toho víc než dost.Nemám ani moc čas na kamarády, se kterými bych si chtěla jít někam posedět,chci začít číst další knihu,ale nemůžu se k tomu dostat.Jsem teď dost výbušná,mám nervy na krajíčku a všechno mě vytočí.Ale budu ready,až tohle zkouškový skončí!!!Ať je to už.
Zdá se mi, že se mi v novém roce začíná dařit, konečně mám takový pocit,je to sic divné a já sama nevím jak,ale přišly mi další a další nabídky co se týče mé práce.Ne,ještě nepracuji,řekla jsem,že od února,ale jelikož jsem dostala nabídku,která se neodmítá,začínam už za dva dny.Není to klasická práce společnice(kterou ale stejně začnu dělat v únoru),je to trochu něco jiného a hlavně něco mnohem lepšího,zábavnějšího a celkem se těším.Je to spíš jen pro zábavu a pro pobavení,peníze dost slušné a čas si opět koriguji sama.Jsem svým pánem.
A focení tedy nechávam na březen a i smlouvu s agenturou,chci nejdřív teď vydělávat a soustředit se na školu,na jaře už to bude volnější.
možná asi nejhorší na tom je,že jsem se asi po dvou a půl letech zamilovala a lidičky,jsem z toho úplně hotová,už dlouho jsem nezažila takový pocit....bohužel vztah zatím není nejspíš možný......

dvě osoby

4. january 2015 at 14:01 | Dolores |  Z deníku
....no občas si příjdu jako blázen, ale nejsem
ale to ty nemůžeš vědět...
ty znáš buď jednu, nebo druhou,ale ne obě
ale pak se to projeví a ty budeš jen hledět..
proto ti to musím říct, pohlcuje mě zlo
jsem člověk dvojí tváří
jedna hodná
druhá zlá
ale jsem to pořád já..
chci to, co chceš ty
a já za to budu bojovat
a bez boje to nemá cenu
chci se ti plně oddat
a chci být jen tvá
chci, aby sis se mnou dělal co chceš
chci, aby jsi byl u mě
chci se s tebou milovat
chci slyšet zlato, chci tě
chci,abys mě hladil,pane tajemný...
chci, aby veškeré zlo bylo mezi námi
chci....Mým snem vždy bylo

2. january 2015 at 14:28 | Dolores |  Z deníku
Mým snem vždy bylo, abych zazářila v tom velkým světě- ve světě, o kterým každý z ná aspoň jednou snil- ve světě slávy a uznání.Já chtěla být vždy tou hvězdičkou, kterou bude okolí uznávat. Jenže pak se na to nějak pozapomnělo a dál to neřešila.Ale měla jsem ( a mám) velkou zálibu ve focení, takže si velice užívám, když stojím před fotoaparátem( i za, ale před je to lepší).
Uplynulo pár roků a stále jsem na to měla chuť si to zkusit, a nedávno mi přišla nabídka od model. agentury, jelikož jsem byla registrována na jednom webu.Hrozně mile mě to překvapilo, protože tohle je vlastně můj koníček a teď bych i mohla trochu prorazit.Takže na jaře jedu fotit a tohle bude můj první úspěch v tomto oboru!
Jsem z toho pořád strašně nadšená.
Další věc je ta, že jsem našla jeden super web ( další) na který se zaregistruji, tento web pravidelně projíždí různé agentury v různých oblastí a když si mě všimnou ( věřím že je zaujmu, takže ano) můžu mít dalších X nabídek a tohle bude má cesta k úspěchu a k tolik vytouženému cíli....
Tak mi držte palce,
každý člověk by si měl jít za svým snem.... :-)
Mé předsevzetí pro rok 2015 je prorazit
a já věřím , že se mi to povede!