December 2014

Má cestovatelská přání

30. december 2014 at 15:22 | Dolores |  Z deníku
Seznam míst, která chci navštívit a od roku 2015 na tom začnu pracovat.

RIO DE JANEIRO, BRAZILIE


Moje malé tajemství

29. december 2014 at 18:14 | Dolores |  Z deníku
Dobrý večer,
další den je zase za námi a já jsem tu s novým článkem.
Nesuďte mne, dělám to pro sebe a chci se s vámi o tom podělit.Delší dobu jsem si psala deník, ale nemohla jsem se s nikým o tom podělit, nemohla jsem to nikomu říct(kromě nejlepší kamarádky) a psaní na blogu mi dává prostor, mohu sem napsat úplně cokoliv, bez toho, aby někdo věděl, kdo vlastně jsem.
A kdo vlastně jsem? Zaněprázdněná studentka, která nemá moc času a její jediné volno jsou víkendy, které jsem trávila jako společnice jednomu muži,ale přišla mi nová nabídka, proč to nevyužít. Drobná,zelenooká a tmavovlasá, normální holka, kterou můžete potkat třeba v MHD.
Všechno to začalo minulou zimu.Já po rozchodu, chtíc najít muže na hezké chvilky.A ono to vyšlo-nevinná seznamka, pak už domluva po mailu, telefonování si, první schůzka.Všechno proběhlo naprosto v pořádku, tak, jak mělo být.Ovážel mne domů, při polibku mi dal do ruky peníze-s tím jsem nepočítala, tak jsem na něj koukala jak na blázna a říkala si, co to má znamenat.Že prý na přilepšenou.
A čas plynul dál a dál, my se setkávali každý víkend a pokaždý ten stejný scénář- večeře, popíjení, hotel, peníze.A tohle byl ten startovní moment, protože jsem si na peníze zvykla.
A tak si teď práci koordinuji sama.První práce je ta, že pracuji sama na sebe tím, že si všechno zařizuji sama a dělám společnost jednomu muži, ta druhá práce bude ta, kterou začnu dělat od února pod jednou paní.
Stejně je to zvláštní, vždycky jsem to tak nějak tušila, že u tohohle na nějakou dobu skončím, dokud nezačnu pracovat v oboru,který studuji/čili dokud nedostuduji/ ...


Mission accomplished, práce potvrzena

28. december 2014 at 20:37 | Dolores |  Z deníku
Dobrý večer moji milí,
jsem tak šťastná, že bych skákala 20 metrů vysoko.O práci, o které jsem tu psala, tak mi ještě nebyla potvrzena, byly to jen domluvy a přání, ať to výjde.A teď mi přišel potvrzovací mail, což je fakt super.Domluva s začátkem práce je na konci ledna, ale ještě nemám vyhráno.Potvrzení práce byla jedna věc, druhá věc je zkušební noc, být co nejmilejší a pak to bude ok.A právě ta zkušební noc se bude konat koncem ledna, čili když zkušebka dopadne dobře, začínám normálně o víkendech od začátku února pracovat za krásný peníze. A ono to dobře dopadne, to vím :)
Snobský živote, vítám tě....

boom clap

27. december 2014 at 14:43 | Dolores |  Z deníku
Ještě jsem chtěla napsat, než sem budu přidávat své články na různé téma a hlavně ohledně mé práce, za žádnou cenu, opravdu nikdy sem nedám nějaké informace o mě.Nikdy nic, nejsem blbá, nechci aby mé jméno bylo vysloveno, moje podoba zobrazena, zkrátka žádé podrobnosti.
Nikdo přece nemusí vědět, co děláma čím se živím, každýmu může být po tom .....
Vlastně se už těším na ty závistivé kecy a kritiku, ale vím, co jim řeknu, co dělám za práci, rozhodně neprozradím to, co doopravdy dělám.
Práce, která mi otvírá brány do dimenzí, o kterých se mi ani nesnilo.
Rok 2015 chci z části procestovat, protože můžu, protože si to od února budu moct dovolit.
Žiju dvojí osobností - má dobrá stránka, která je ochotna pomáhat za každou cenu
- má špatná stránka, nejhorší ze všech, kde jsou propletené všechny mé hříchy, které mne dostávají
a mohu říct, že ta temná stránka převládá častěji
líbí se mi to, nebojuju s tím, je to část mojí osobnosti
a ta temná stránka, to je ta, o které tu spíš bude řeč, tak ta obashuje sklony k návykovým látkám, sex, sex, sex, peníze, chlapi
Už se nemohu dočkat, až své první vydělané peníze investuji do zájezdu
- jsem mladá, noa?

de nuevo

27. december 2014 at 1:03 | Dolores |  Z deníku
Vlastně to začalo tak, že jsem jako každý den pročítala maily.Na maily mi chodí spoustu reklam, takže se je pokouším vždy mazat :) a tak jsem se v těch mailech prohrabovala, odepisovala a pak jsem narazila na ten onen mail s onou nabídkou.Je ot těžké odolat?Je.A já neodolala...:) ne, zatím nic nebylo, ale už se to chystá.Ještě pár podrobnějších informací, na konci ledna zkušebka a od února to bude už o něčem jiném.Přestanu, až se mi bude chtít.Vlastně jsem za ten mail ráda, ikdyž se řítím do něčeho, odkud se bude špatně vylejzat,ale za zkoušku to určitě stojí :) bude to úžasný a já nebudu litovat, protože mi bude moc fajn..